Klan

Historie klanu
Jako první název bylo užíváno Paranoia Tank Destroyers (PTD) a dá se s jistotou říct, že se jednalo o "nejúspěšnější" období, co se fungování klanu týče. V roce 2013 byla hra World of Tanks dosti na vzestupu, klan (stejně jako dnes) mohl hráč založit za 2500 zlaťáků, v přepočtu asi 500 Kč a ne každý do hry investoval reálné peníze. Proto klanů nebylo tolik a vůbec nebyl problém do klanu získat řadu prospěšných hráčů, které taktika klanových válek dosti zajímala, protože se dosti liší od náhodných bitev. Nebyl kladen důraz na hráčovo schopnosti spíš jako na to, jak obsáhlá je jeho garáž bojové techniky. Přeci jenom klan byl založen pro spíše režim bitev „týmové bitvy”, kde se jezdilo maximálné s tanky VIII. úrovně. A ten, kdo měl v garáži alespoň jednu "osmičku", byl vítán. Později hráčů přibývalo, že se požadavky zvedly na alespoň jeden tank X. úrovně, jelikož je sami velitelé dozkoumali. Bohužel nastaly jiné povinnosti a mezi ně rozhodně nepatřilo vézt klan. Ostatní hráči si toho všimli a začli PTD opouštět. Poté se velitelé rozhodli, že se osamostatní a nebudou patřit pod žádný klan. Tím skončila éra Paranoia Tank Destroyers.

Raz, dva, tři: Znovuzrození Rasass
Klan po letech začal fungovat pod názvem Rasass, což byl vůbec původní název klanu z dob hraní jiných PC her. Klan se několikrát dával dohromady a dodnes působí při tomto názvu.

Klan je momentálně určen pro zábavu a učit se nových věcí. Cílem je do budoucna vybudovat schopný klan, který se bude scházet na různé klanové války a bojovat o území na globální mapě.

Pokud máte zájem účastnit se hraní World of Tanks v naší komunitě, neváhejte a kontaktujte našeho náboráře. Nikde není psáno, že jdeme vyhrávat ve velkém, ale aspoň bude sranda ne?

Požadavky pro vstup do Rasass

Věk: Alespoň 18 let
Bojová technika: Alespoň VIII. úroveň
Komunikace: klient Team Speak 3
Osobní hodnocení: 4000 a výš
Produktivita: Alespoň 30 bitev týdně

Pokud splňujete výše uvedené požadavky a máte zájem hrát v Rasass, kontaktujte našeho náboráře.

Velitelství klanu Rasass

HwK
Pozice: Velitel
Věk: 29 let
Profil člena na Wargaming.net
Profil člena na službě Twitch.tv
TomBambus
Pozice: Náborový důstojník
Věk: 34 let
Profil člena na Wargaming.net
Člen nemá profil na službě Twitch.tv
Esenix
Pozice: Zástupce velitele
Věk: 33 let
Profil člena na Wargaming.net
Profil člena na službě Twitch.tv

Preferované tanky do CW

Obj 277, WZ-111-5A, Obj 260
Chieftain, Super Conqueror
Type 5 Heavy, Maus
EBR 105 (aktivní), T-100LT (pasivní), BC 25t
Obj 907, Obj 140, Obj 430U
STRV-103B, K-91, T95E6, M48 Patton
AMX 50B, T57 Heavy
T110E3, Obj 286 v4, Badger 
Conqueror GC, T92