Tanky ve vánočních krabičkách 2019

Na co je většina hráčů zvědavá, tak to jsou tanky ve vánočních krabičkách, které ve Svátečních operacích můžete zakoupit. Na co se můžete těšit letos?

Tento rok zapomeneme na tanky jako Type 59 či Defender. Wargaming si pro nás připravil jinou porci tanků. Které to jsou?

Object 703 version II
Vůbec první vozidlo se dvěmi kanóny. To, co se hráčům zdálo nedávno jako hloupý nápad, se stalo skutečností. Nesmysl v podobě dvou děl na jednom tanku se nám bude prohánět v už tak zkažené hře jinými nevyváženými vozidly.

E 75 TS
Hybrid mezi tanky Tiger a E 75 bude vpuštěn do hry. Tank bude rozhodně patřit mezi ty zajímavější a na své si přijdou zejména milovníci těžkých tanků v bitvách VIII. tieru.

SU 130 PM
Netřeba představovat sovětský stíhač tanků, který se sem tam objevuje v prémiovém obchodě.

Progetto M35 mod 46
Netřeba představovat ani tento italský klenot. Střední tank s novým způsobem automatického nabíjení, který se také jednou za čas objeví v prémiovém obchodě. Porovnávali jsme ho třeba s tankem Lorr. 40 t zde.

3D styly
Aby toho nebylo málo, tak do hry přibudou také exkluzivní 3D styly pro tanky E 100, Jagdpanzer E 100, Object 140, Object 430U, AMX 13 105 a T110E4.

Galerie: